Святкова ілюмінація і декоративне освітлення

 

[meteor_slideshow]

Гарантія 100%!        Кошторис виїзд

Варіант 0

Хочете просто купити вуличні гірлянди — вони таки є у нас! Не полінуйтеся і будете нагороджені — поставте нам задачу, що Вам потрібно — і ми підберемо 7 варіантів, розповімо, як правильно підключити, щоб не боліла потім голова. sales@luminex.com.ua Або телефонуйте за зручним тарифом.

Варіант 1

Якщо Ви хочете святкову ілюмінацію і точно знаєте, що Вам потрібно, то ми надамо комерційну пропозицію в найкоротші терміни. Забезпечимо кращі ціни, швидку поставку та потрібну документацію.

Варіант 2

Якщо Ви хочете святкову ілюмінацію, але є тільки приблизне розуміння своїх бажань , але немає розуміння в деталях — який колір, які форми, які розміри, скільки чого треба, то ми надамо візуалізацію. И Вы І Ви побачите саме свій об’єкт таким, яким він буде з ілюмінацією.

Варіант 3

Якщо Ви хочете святкову ілюмінацію, а далі Ви ще не думали, то зателефонуйте нам. Ви зрозумієте, які варіанти можливі, орієнтовний бюджет, ми надішлемо приклади готових об’єктів. Ви точно зрозумієте, що Вам потрібно!

У будь-якому випадку, якщо Ви хочете святкове освітлення, ми будемо Вам максимально корисні.

Наші контакти тут.

10 причин замовити святкове і декоративне освітлення в нашій компанії:

1. Тільки професійні фахівці — ми повністю спеціалізуємося на світловій ілюмінації.
2. Повний цикл робіт — всі роботи, які необхідні для впровадження: розробка дизайну, поставка обладнання, монтаж і пусконаладка.
3. Індивідуальний підхід до кожного об’єкту: якщо необхідно зробити підсвічування будинку, дерев або особливого місця, то наші дизайнери нададуть кілька варіантів візуалізації, щоб вибір був простішим.
4. Якісний і красивий монтаж — досвідчені й акуратні монтажники.
5. Детально опрацьовані електричні схеми — підключення обладнання та світлодіодних гірлянд виробляється на підставі технічної документації, в якій прораховуються електричні силові навантаження, механічна стійкість, габарити.
6. Надійне сертифіковане обладнання: наші постачальники — це лідер ринку Східної Європи компанія «Люм’єр» і французька компанія «Блашер».
7. Рішення креативних завдань: крім можливостей, які нам надають наші партнери, ми маємо власні потужності для виробництва конструкцій і нестандартних елементів.
8. Гарантійне і постгарантійне обслуговування: з будь-якою технікою можуть виникнути неполадки. Ми швидко реагуємо на виклики.
9. Демократичні ціни: якщо ви хочете купити світлодіодне підсвічування, то з нами це просто — ми постійно робимо знижки.

Подаруйте собі і оточуючим красиву ілюмінацію.

    Оставьте номер телефона и мы перезвоним

    Ваше имя:

    Ваш телефон:

    Добавить комментарий